Кваліфікація

Як все встигнути і вижити?

Чесно кажучи я не думав, що життя і стан почнуть так змінюватися. Відчуваю себе дуже бадьоро, правда⠀ 🚩 мої правила, які допомогли робити Х5 більше важливих справ за день :️ 1️ ⃣ Все почалося з вечора — відключити телефон і прибрати подалі від ліжка, 10 хвилин подихати повітрям у вікно або на балконі. Лягти спати в 11-12 (раніше поки не виходить).

⠀2️ ⃣ рано встати, тут все зрозуміло. Виявляється, о 5: 30 легше, ніж о 7. ⠀Лайфхак 1: дайте обіцянку передплатникам, що встанете, тоді буде не можна злитися, а краще знайдіть напарника і вставайте Разом по созвону.

⠀Лайфхак 2: знайте заздалегідь, що будете робити в першу годину — у мене це розтяжка на вулиці, віджимання і прес. ⠀День реально довший, відчуття, що проходить 3 дні за 16 годин. ⠀ 3️⃣ вивантажити з голови все-всі завдання в MindMap карту або блокнот, виділити на кожен день ТОП-1 і вирішувати її до 13:00.

⠀(далі все піде по маслу, коли головного гіганта із завдань ви зробили) ⠀ ⠀ це все ☝ 🏻 лише частина з того, що я реально впровадив в життя. А то в теорії ми всі генії тайм-менеджменту, але значення має лише те що зробив по-ФАКТУ. ⠀ ⠀ 🔥 Завтра ми з вами будемо запалювати: ⠀ 1.

О 18: 00 проводимо прямий ефір у мене в акаунті — збережіть пост, щоб не забути. Відповім на ТОП питань по бізнесу і особистим темам. ⠀2.

Увечері в своєму телеграм каналі (посилання в профілі) я опублікую довгоочікуваний чек-лист ідеального дня і вправи для вас. ⠀І самий сік 🍎 🥤 — так само ввечері вийде безкоштовний урок від мене під назвою: ⠀ «щоденне дію, яке привело 16-річного хлопця в Москву і принесло більше 10. 000.
000 Рублів в результаті» ⠀ ⠀ там будуть мої секрети, які зробили тим, ким я є. Цікаво?⠀ ⠀Напишіть коментар, якщо чекаєте завтрашній ефір і корисності, мені буде приємно 😌 🤞 🏻

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся