Кваліфікація

Тайм-менеджмент що це?Як застосовувати?

Тайм-менеджмент це навичка людини повністю контролювати свій час, розділяти справи на корисні і даремні одним словом бути Ефективнимяк застосовувати в житті?Застосування тайм-менеджменту в житті на пряму перетинається з темою постановки цілей. Тайм менеджмент дозволяє чітко розпланувати свій день як за часом виконання роботи так і за важливістю. У чому плюси ?Ви стаєте більш ефективною людиною через те що у вас є чотки план на день розписаний по годинах(коли ви прокачаєте це навик зможете розписувати день щохвилини).

Ви точно знаєте що з 12. 00 по 13. 30 у вас ділова зустріч, в цей час ви концентруєтеся тільки на тому як вдало провести зустріч, вам не треба думати куди ви поїдете далі, тому що у вас вже все розписано.

Поява більше вільного часу. Через те що кожен ваш час розпланований, у вас несподівано з’являється більше часу. Все тому-що завдання які раніше у вас займали дві-три години тепер виконуються за годину.

Від першорядних до вторинних завдань. Будь-яке завдання можна визначити як важливу або другорядну задачу. Важливі завдання – від яких Ви отримуєте максимальних результат або вони не терплять зволікань.

Другорядні завдання ті від яких результат менш важливий або результат залежить від декількох факторів і у цих завдань немає термінового дедлайну. Особистий приклад Так як я ще вчуся, більшу частину мого дня займає знаходження на лекціях. Виходячи з цього я розпланував свій день так що протягом усього часу перебування на лекціях виконую дрібні але в той же час важливі справи які я можу зробити з телефону, вже прийшовши додому я виконую справи по-більше і по важливіше.
Якщо вам була цікава ця стаття підпишись і постав лайк, це дасть мені мотивацію для написання нових статей, спасибі.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся