Кваліфікація

Шлях до успіху або одним все, а іншим нічого

Все велике в житті починається з дрібниці, з дурниці, здавалося б, нічого не значущого маленького кроку. Але він хоч і маленький, але значить дуже багато. Адже з нього починається рух до нового.

Це найважчий ривок, поштовх, на нього дуже складно зважитися. Багато нерозуміння зустріне цей крок. Хтось буде крутити пальцем біля скроні, і називати вас божевільним.

Хтось буде стверджувати, що у вас все одно нічого не вийде, тому і пробувати не варто. А хтось буде спостерігати за вами з жадібним цікавістю, з радістю відзначаючи не успіхи, а промахи, і в таємниці, а іноді і явно, проявляти зловтіху, дивлячись як ви дертися на шляху до успіху. І себе він заздалегідь оголосив найрозумнішим і далекоглядним, тому що вже він-то знає, що нічого не вийде, тому і не намагається.

А ви дурний, і ваше «дряпання скелі», виглядає нерозумно і смішно. Але ви не зупиняєтеся і не звертаєте уваги на ці промови. Просто йдете вперед до своєї мети, незважаючи ні на що.

І ситуація поступово починає змінюватися. З’являються перші успіхи, досягнення. Вони доводять, що ви на правильному шляху і головне не зупинятися, не зменшувати темп.

Ще трохи і все вийде. Докази є. Залишилося тільки проявити терпіння і завзятість і трохи почекати.

І тут ті, хто сміявся над вашими першими кроками, називав їх марними і безглуздими з крайнім невдоволенням спостерігає за вашими першими перемогами і не розуміє, (особливо якщо він давно з вами знайомий): як Той, над яким він сміявся, зумів чогось домогтися? Звідки взявся успіх? Це обурливо, несправедливо! Тому йому гірко і прикро: “чому одним все, а іншим нічого?!». І він за своїми претензіями не бачить головного, що ви росли весь цей час, наполегливо вчилися, змінювалися, вивчали ситуацію і шукали вірне рішення. Спотикалися падали, набивали шишки, але знову піднімалися, йшли напролом до своєї мрії.

Звичайно, все це залишилося за кадром (тільки ви самі знаєте, чого вам це коштувало!) Ви навчилися новому, багато спіткали, а він все там, на тому ж рівні залишився…

і ніхто не бачив, як успішна людина плакав, мучився від того, що чергова дорога виявлялася невірною, а надія помилковою. Ніхто цього не бачив. Всі бачать кінцевий результат.

А потім кажуть: “та йому просто пощастило або хтось допоміг або взагалі все за нього зробив. А може, купив він все!». На жаль, часто люди не готові радіти за чужі успіхи.

І починають їх або знецінювати, або тихо ненавидіти щасливчика, наприклад, колишнього свого друга, якому «підфартило». І як добре, що все-таки є справжні друзі і улюблені. Ось вони радіють за нас і переживають разом з нами наші злети і падіння.
І вони не перестануть нас любити, якщо раптом ми станемо більш успішними…

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся