Кваліфікація

Як зробити різкий прорив в житті?

⠀Ми часто помічаємо, як наші знайомі або люди, за якими ми стежимо, раптом раз, і виросли в результатах. Начебто були на одному рівні, на одному курсі, А тепер багато що відрізняється. Як стати одним з них?⠀Ви знаєте, що я любитель проривів.

І це мій принцип в житті: якщо я щось хочу (заробити гроші, стати розкутою, вивчити нову професію) перший видимий результат завжди вже через пару тижнів, і це помічають всі! 😍 ⠀«Як ти так швидко ростеш ” «як ти так досягаєш мети?”⠀Мої топ-4 правила нового життя :️ 1️⃣ готую грунт для нового стрибка. Поміняти життя в будь – якому напрямку-це завжди нові дії, новий фокус уваги. Для цього потрібен вільний простір у Вашому житті.

Тому перед» новим життям ” важливо завершити обіцяне собі раніше. ⠀ * Забратися (очищення енергії і простору) * закінчити висять справи️ 2️ ⃣ налаштуватися і повірити! Сила наміру. Якщо йти з настроєм ” ну, спробую.

.. раптом пощастить ” нічого не вийде.

Навіть якщо ви на початку, настрій повинен бути ” я зроблю все, щоб вийшло!» – з відповідальністю, рішучістю і підтримкою самій собі!⠀ 3️⃣ інформація. Я починаю “копати” потрібну мені тему з усіх боків. Спершу питаю у оточення або в будь-яких чатах, що на цю тему почитати/подивитися.

Потім шукаю людей, які в цьому розбираються, в ідеалі вчуся у них. Але найголовніше: з ранку до ночі я шукаю інформацію, коли я вчилася заробітку, я буквально не вставала з-за комп’ютера, у мене було тисячу списаних блокнотів, поки я не знайшла потрібне. ⠀ 4️⃣ дії і дисципліна.

Сила обіцянки собі) знайти інформацію одне, а зробити її і подивитися, що з цього вийде – інше. Помилитися не страшно. Я стільки непотрібних дій робила.

Не буває так, що ти відразу знайшов свій шлях, знайти його можна тільки роблячи різні спроби, не завжди вдалі. Помилки-це найкращий досвід. Головне-робити.

Якщо тренуєтеся шукати клієнтів-пишіть по 20 листів (різних) в день. Ось це я називаю роботою. І проривом.
⠀Хто налаштований і обіцяє собі за це літо зробити прорив хоч у якійсь сфері?

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся