Відмова від відповідальності

Якщо вам потрібна додаткова інформація або у вас є запитання щодо відмови від відповідальності нашого сайту, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою за адресою admin@art-dizayn.com.ua

ВІДМОВА ЗА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА https://art-dizayn.com.ua:
Вся інформація на цьому веб -сайті публікується добросовісно та лише для загальних цілей. https://art-dizayn.com.ua не дає жодних гарантій щодо повноти, достовірності та точності цієї інформації. Будь -які дії, які ви вживаєте щодо інформації, яку ви знайдете на цьому веб -сайті (https://art-dizayn.com.ua), є виключно на ваш власний ризик. https://art-dizayn.com.ua не несе відповідальності за будь  які втрати та/або збитки у зв’язку з використанням нашого веб -сайту.

З нашого сайту ви можете відвідати інші веб – сайти, перейшовши за гіперпосиланнями на такі зовнішні сайти. Хоча ми прагнемо надавати лише якісні посилання на корисні та етичні веб – сайти, ми не маємо контролю над змістом та характером цих сайтів. Ці посилання на інші веб – сайти не означають рекомендації щодо всього вмісту, що міститься на цих сайтах. Власники та вміст сайтів можуть змінюватися без попередження і можуть статися до того, як ми отримаємо можливість видалити посилання, яке могло бути “поганим”.

Також майте на увазі, що коли ви покидаєте наш веб -сайт, інші сайти можуть мати іншу політику конфіденційності та умови, які не залежать від нас. Будь ласка, не забудьте ознайомитися з Політикою конфіденційності цих сайтів, а також з їх “Умовами надання послуг”, перш ніж займатися будь -я ким бізнесом або завантажувати будь – яку інформацію.

ЗГОДА
Використовуючи наш веб – сайт, вы погоджуєтесь із нашою відмовою від відповідальності та погоджуєтесь з її умовами.

ОНОВЛЕННЯ
• Якщо ми оновимо, внесемо зміни або внесемо будь – які зміни до цього документа, ці зміни будуть помітні тут.

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся