Copyright

Усі зображення на сайті https://art-dizayn.com.ua або надсилаються адміністратору електронною поштою, або вони легко доступні в різних місцях Інтернету та вважаються загальнодоступними. Вважається, що опубліковані зображення розміщені в межах наших прав відповідно до Закону США та України про добросовісне використання авторських прав (заголовок 17 Кодексу США). Адміністратор поважає права інтелектуальної власності інших осіб і очікує, що їх користувачі зроблять те саме. Відповідно до політики адміністратора, за відповідних обставин і на власний розсуд, відключення та/або припинення дії облікових записів користувачів, які неодноразово порушують або неодноразово звинувачуються у порушенні авторських прав чи інших прав інтелектуальної власності інших осіб.
Претензії щодо порушення
Якщо ви вважаєте, що будь -який вміст, розміщений на https://art-dizayn.com.ua, порушує ваші авторські права, повідомте нас про це. Надіслати електронною поштою адміністратору @https: //art-dizayn.com.ua таку інформацію та матеріали, що порушують право, буде видалено якомога швидше.
1. Ваше ім’я, адреса, номер телефону та адреса електронної пошти;
2. Опис твору, захищеного авторським правом, який, як ви стверджуєте, порушено;
3. Точна URL -адреса або опис кожного місця, де знаходиться матеріал, що передбачає правопорушення;
4. Ваша заява про те, що ви добросовісно переконані, що спірне використання не було дозволено вами, вашим агентом або законом;
5. Ваш електронний або фізичний підпис або електронний або фізичний підпис особи, уповноваженої діяти від вашого імені;
6. Заява, зроблена вами під загрозою неправдивого свідчення, що інформація у вашому повідомленні є точною, що ви є власником авторських прав або маєте право діяти від імені власника авторських прав.
Зверніть також увагу, що згідно з розділом 512 (f) Закону про авторське право будь -яка особа, яка свідомо суттєво спотворює, що матеріал чи діяльність порушує право, може підлягати відповідальності.

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся