Кваліфікація

Це важливо зробити щоб якісно розвиватися

Природно я говорю про аналіз і підведених підсумках. Багато морщаться, всіляко уникаючи цієї дії. І дуже даремно: практично всі мільярдери (в інтерв’ю/книгах/виступах) неодноразово згадували про те, що будь-яка справа вимагає плану і подальшого аналізу.

Про це говорилося різними способами, починаючи від ведення щоденника і закінчуючи бесідами з колегами. Маск на виступі-це друга причина. Перша і найголовніша полягає в особистих якостях, якоїсь самодисципліни, яка загартовує характер.

Розуміння ситуації допоможе надати сил з нізвідки, навіть в самих безвихідних положеннях. Будь-яка справа, розпочата і завершена, має бути проаналізована. Просто для того, щоб мати розуміння, що в подальшому можна знайти і яких нюансів слід уникнути для здобуття успіху.

Не виключено, що людині доведеться зіткнутися зі схожими ситуаціями або обставинами. А наявність знань, які народилися з моменту вивчення дрібниць, допоможуть не помилитися і не відступити в найважливіший момент. Записи-це максимально важливо більш того, Підведення підсумків може допомогти визначитися з майбутніми цілями.

Наприклад, людина розписала все, чого домігся за цей рік. Таким чином він розуміє, що в наступному році слід звернути більше уваги на деякі цілі, наприклад на фінанси, а проведення часу в соцмережах не принесло нічого корисного, згідно зі статистикою екранного часу. Все те, що вже сталося – не повернути.
З цього слід засвоїти один дуже важливий урок-прийняти і діяти далі. Життя триває, а значить дуже важливо взяти себе в руки, подякувати за минулий досвід і з гордістю (за те, що це було пройдено) рухатися далі.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся