Психіка

Загальний фон 2021 року. Розклад + Рада. ❄ 🎄 ❄

Доброго часу доби, шановні гості, передплатники та друзі мого канал! Рада Вас вітати!Загальний розклад не може резонувати з вашою ситуацією на 💯 %!Крім того, загальні розклади носять рекомендаційний характер і не закликають вас до конкретних дій!За більш докладним або індивідуальним розкладом ви можете звернутися до мене ⏩ 📧 : Darya. MagicTaro@yandex. ru.

©️ розклад на три варіанти. 🚨 Рада в кінці статті! Свій вибір робіть по картах ⏬ або інтуїтивно по цифрам: 1, 2, або 3. Вибір варіанту: 1, 2, 3переходимо до трактування варіантів:перший варіант Фото автора загальний фон 2021 року: пов’язаний з проявом вашої влади, хоробрості і відповідальності у всіх сферах життя.

Ви проявите кмітливість, яка послужить вирішальним ривком на початку закінчення ситуації/боротьби. Часто будете турбуватися з приводу своїх проектів. Тому, не забувайте творити! Адже навіть в проблемній ситуації можна порушити звичайний хід речей, внести щось хороше в справи, піднімаючи їх на новий, більш якісний рівень.

Позитивні моменти в 2021 році: ви вирішите свої проблеми і будете задоволені, горді за себе і щасливо насолоджуватися своїм успішним часом! Негативні моменти в 2021 році: можливо, що вирішення проблеми/закінчення боротьби затягнеться через не залежних від вас обставин. Рада ⏬ другий варіант Фото автора загальний фон 2021 року: ви і передчуття, ознака, тривожні очікування нагороди за працю, здійснення планів, ознака відповідної реакції на вкладені зусилля у всіх сферах життя. Ви стільки вклали енергії в здійснення своїх ідей, мрій, що вам залишилося дочекатися їх появи на світ! Позитивні моменти в 2021 році: стабільне надходження грошових коштів.

Будь-яких матеріальних труднощів не передбачається. Всі справи йтимуть, як задумано вами, запланованим шляхом і у встановлені терміни. Але, більше проявляйте інтерес до власного “я”, а не матеріальних благ!Негативні моменти в 2021 році: їх немає або вам нема за чим про них знати.

Ви ранима людина-стримайте своє прагнення заздалегідь з’ясувати обставини, через які у вас заболить голова, повернеться песимістичний настрій…

Навіщо вам це? Довіртеся потоку, поринете в незвідане, думайте тільки про хороше!Рада ⏬ третій варіантфото автора загальний фон 2021 року: туга, нудьга, невдоволення собою, оточуючими і долею, незадоволеність своїм успіхом, розчарування через нездійснених надій. Настрій буде різко змінюватися, часто в погану сторону. Роздратування виникне навіть по відношенню до близьких людей.

Це все емоції, апатичний настрій виходять від ваших думок і великої кількості взятих на себе зобов’язань. Позитивні моменти в 2021 році: Ви отримаєте розумну, розумну, мудру пораду про вихід з тупикової ситуації. Самі можете стати для когось учителем, наприклад, для дитини вашого партнера.

Крім того, ви створите рівні, Рівні, стабільні відносини – сім’ю. Негативні моменти в 2021 році: ваші душевні метання через розлуку, відстані/перешкоди з дорогим Вашому серцю людиною і необхідності прийняття єдино вірного рішення у Вашому житті. Рада ⏬ Порада:1-якщо щось пішло не так, це не привід засмучуватися, засмучуватися, завжди пам’ятайте – так буде не завжди! Не занурюйтеся цілком і повністю в свої думки і переживання, бо так ви пропустите істинно важливе і цікаве для вас.

Тільки з позитивним настроєм, відкритістю світу, щиро можна сподіватися на позитивний збіг обставин. 2-маючи в кишені відмінні “козирі”, застосуєте їх дотепно і за допомогою логічного мислення. Крім того, не забувайте, що до будь-якої ситуації потрібно підходити адекватно, оцінювати вірно свої сили, щоб не зіткнутися з непоправними помилками.
Ви все розумієте і стрімко йдете до своєї мети, і досягнете її!3-якщо перед вами закрили якісь двері, не варто поводитися відчужено – це не найкращий варіант. При цьому, не потрібно багато говорити про себе і свої плани. Поруч з вами знаходиться людина, що дає мудрі поради – прислухайтеся до них! Для енергообміну підписуйтесь на канал і ставте лайки! 👍 👍 👍 Залишайте коментарі, як у вас програється розклад! 🤳 💬 Дякую за увагу! Всіх Вам Благ, гармонії і Тепла! 🎄 🎁 🦌 🎅

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся