Психіка

Моє чи не моє?

Досить великий проміжок часу я жила за принципом: якщо на шляху до досягнення мети виникають труднощі, щось не клеїтися і не виходить, то це не моя мета. І я відмовлялася від неї на користь більш легкої і досяжною. Протягом же цього року на прикладі ведення цього каналу і побудови непростих особистих відносин переконалася в зворотному: щоб досягти успіху в будь-якій справі просто необхідно помилятися і долати труднощі і невдачі.

Виникаючі складності не можуть вирішуватися на тому ж рівні розвитку, на якому з’явилися. Будь-яке подолання-це зростання. А зростання, розвиток і отримання нового досвіду – це і є успіх.

Якщо почитати історії успіху багатьох знаменитих людей, великих спортсменів і акторів, то ми побачимо, що їх успіху завжди передували невдачі і велика праця. В принципі, починаючи нову справу або вступаючи в нові відносини, у тебе мало, що виходить. Ти не знаєш з чого почати, і тільки з практикою і досвідом, освоєнням прогалин в знаннях, ти починаєш цеглинка за цеглинкою щось будувати.

Твоя або не твоя мета або твої або не твої відносини залежить тільки від твоєї завзятості. Якщо кидати все при першій же невдачі і сприймати кожну помилку як катастрофу, ти ніколи нічого не доб’єшся в цьому житті. Дуже заманливо сказати:» не моє ” і, склавши руки, сісти на диван до телевізора.

А, побачивши, як вийшло У інших побудувати щасливі відносини, відкрити власний бізнес, побудувати будинок, створити сім’ю, сказати: «пощастило, доля така». Звичайно, елемент везіння присутній в нашому житті, але вирішальну роль все одно грають правильно поставлена мета, завзятість і праця. Доля завжди надає нам право вибору, як вчинити в ситуації, що склалася.

Саме тому доля – це те, що ти будуєш своїми руками. Але проявляти завзятість і не здаватися ми можемо тільки заради любові. Любов – це найбільший мотиватор.

Якщо ти любиш справу, в якій хочеш домогтися успіху, значить воно вже за визначенням твоє. А помилки і невдачі в даному випадку не про те, що це «не моє», а про те, що ” в чому моє слабке місце?”, “чому мені потрібно ще навчитися?”І обов’язково про те, що потрібно більше працювати. Так само і про відносини.

Якщо ти дійсно любиш людину, то ти ніколи не скажеш: «ми посварилися, значить це не моя людина», або «якщо часом між нами виникають непорозуміння – це точно не моя людина, з моїм у мене буде все ідеально», або «я люблю його, але боюся несхвалення родичів і друзів, тому це не мої відносини». Я вважаю, що в будь-якій сфері життя любов понад усе. Саме вона дає нам бажання і сили для руху вперед.

Любиш? Значить-працюй, не шкодуючи ні сил, ні часу, не звертаючи уваги на думку оточуючих, і точно досягнеш своїх цілей. При чому це працює в будь-якій сфері життя. Так доведеться подолати чимало труднощів і зробити велику кількість помилок, але за цим завжди буде відкриватися новий рівень, а значить і нові можливості.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся