Психіка

Догоджала зламалася

Рубрика каналу”Здоров’я” Люблю я придумувати нові слова, якщо цікаво, то почитати мій авторський список тут. Чи чули ви щось про психосоматику? Швидше за все так. Знайомилися зі списками симпотом-глибинна причина по Луїзі Хей, Луулі Вілма, Синельникову та інших.

Щось в цьому є. Я коли хворію, то крім традиційного лікування дивлюся психосоматику хвороби і симптомів. З 12 причин 8 у мене є.

Але це ж «ненауково”, на рівні язичництва, забобонів. Ті, психологи, які заявляють про психосоматичному підході в роботі, стверджують, що частка правди, або просто збігів в цих таблицях є. Але в кожному конкретному випадку, при детальному і глибокому розборі ситуації ми маємо “індивідуальні” глибинні причини, тих чи інших тілесних симптомів.

Я до психотерапевта з пошуком психосоматичних причин не зверталася-поділюся думками, які я усвідомила. Вам шлунок лампу, виконуючу бажання не нагадує? А джин-це наша життєва сила, яку ми витрачаємо на інших. Фото з сайту pixabay.

сомБолел шлунок. Ну, болить і болить. У якийсь момент я стала помічати закономірність між больовим спазмом і думками, які цьому передували.

І, що я зрозуміла? Що бажання робити добре іншим, а до себе ставитися за залишковим принципом, моє тіло сприймає в багнети. Думаю про інших-спазм. Не думаю про інших не болить.

Як так? Невже я намацала, де в моєму тілі (і теоретично У інших людей) розташований орган «догоджалка», думати про інших. Що ці синдроми відмінниць, бути хорошою дівчинкою, правильною, ідеальною кимось там для кого-небудь це не просто міркування, для тих, хто не хоче брати відповідальність за своє життя, а цілком собі відчутна реальність. Фото з сайту pixabay.

сомі адже не випадково живіт – це місце сили, це місце проявленої сили жити. Шлунок-це проміжна ланка між чакрами» я є, як тіло, я – сущий «і»я приймаю мир в своєму серці”. Саме, наші відносини з соціумом, іншими, близькими, іншими сущими на проявленому рівні.

Моя хвороба-наслідок того, що я качала багато років свій потік на благо інших, і була на 100% переконана, що це правильно. Хто мене в цьому переконав персонажі з “радянських” мультиків, і 15 років в саморозвитку і самопізнанні. Тобто проявлена життя, як виглядаєш і відчуваєш себе фізично, є мірило наскільки правильним, праведним, усвідомленим шляхом ти йдеш.

До, того як я загнулася і смогу розігнутися тільки за допомогою таблеток були дзвіночки. Звичайно, були. Я прям бачила внутрішнім зором, як з моєї чакри – квітки лотоса, обриваються кришталеві пелюсточки.

Кожен раз, коли я стримувалася, робила з те з чим не була згодна, не хотіла, моя чакра облітала, поки не залишився голий шлунок, який потрібно було вже лікувати реальними таблетками. Фото з сайту pixabay. сомВот і ламаються” догоджалки”, ” терпіли”, ” прощалки”, а ми шукаємо ліки, ходимо по лікарях.
А що вилікувати, допомогти можуть-любов до себе, щирість, прагнення до себе справжньою замислюємося рідко.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся