Психіка

Хочу повернути колишнього, щоб потім його кинути

Сьогодні у нас тема з рубрики “соромно говорити в житті, але тут скажу”. Ви замислювалися, навіщо повертати колишнього? Або чому ви хочете, щоб він знову почав проявляти знаки уваги? Явно це не від любові. Зловила я себе якось на думці, що хочу повернути колись коханого чоловіка, щоб потім його кинути.

Образа і непророблені почуття, розумію. Треба позбавлятися від цього сміття. Але факт залишається фактом, а думка думкою.

У жіночій розмові мене не зрозуміли і засудили. Всі клянуться, що їм потрібні минулі чоловіки через залишилися почуттів. Мовляв, досі люблять.

Джерело: freepikНе заперечую, що таке буває. Але де гарантія, що думки про колишнього від любові, а не від образи? Люди просто так не розлучаються. Причина була.

Гаразд, якщо каменем спотикання стала різниця світоглядів. Але якщо явна сварка, зневага, перевагу на користь конкурентки, то про який залишок любові може йти мова? Жінкам просто соромно зізнатися, що думають про колишнього з образи. Хочеться і йому прикро зробити.

ЛичноеТемная сторонадопустім, в минулому кохана людина знову напрошується на відносини. Хтось зрадіє, комусь він вже тягар. А я б задумалася.

Є у такого повернення темна сторона. Особливо, якщо розлучилися з жіночої ініціативи. Цілком можливо, що чоловік хоче відновити відносини, щоб потім вийти з них “переможцем”.

Гордість ущемлена минулим розставанням. Не кожен повертається, тому що краще не знайшов. Він і не шукав.

Є люди, які будь-який косий погляд на їх его не пробачать. Ще одна причина, чому минуле має залишатися в минулому. Так краще і для чоловіка, і для жінки.

Якщо осад вже осів, не треба знову воду баламутити. Джерело: freepikНе думаю, що людина сидить годинами і розробляє план відплати. Тут теж два варіанти: один робить неусвідомлено, другий спеціально.

Перший прикривається залишками любові, але механізм його запущений образою. Так було і у мене. Думала сумую, Сумую.

Потім дійшло, що я просто скривджена людина. Хотіла повернути колишнього, щоб потім його кинути. Знаєте, щоб від душі так неприємно йому зробити.

Спочатку викликати почуття, показати, що все буде тільки краще, ніж минулого разу, а потім сказати “вибач, мені потрібно інше”. Після усвідомлення соромно стало. Краще б зайву роботу взяла, а не про дурницю таку думала.
Навіщо взагалі намагатися поєднати минуле з сьогоденням і при цьому сподіватися на щасливе майбутнє? З турботою про читачів, автор каналу 2 варіанти розвитку подій

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся