Настрій

Сварки в сім’ї

Відписок пост, напевно…

тому що в Інстаграме психологам не гоже писати, що вони можуть сваритися з чоловіками. А я можу ? #умеюпрактикую⠀мені це не особливо приємно, і в цьому немає нічого класного — після, звичайно, як майже кожної з вас — мені часом сумно, часом обурюю, а часом і сказ ? але це і не показник хріновості відносин. У всьому важливий баланс – і навіть в сварках.

Там, де їх немає роками — часто має бути місце «театр для двох», а не життя. ⠀Крізь сварки люди часто знаходять нові точки контакту; переосмислюють — особливо, якщо дивитися на конфлікт з боку. І суть, на мій погляд, будь-якої сварки-виокремити не тільки те, в чому не прав ваша половина; але і ви САМ.

⠀Це складно, і перша реакція: «Ну, звичайно, я — ага, як же! Адже зрозуміло, що це він/вона» ? але вдруге задумайтеся: у вас і вашої половини — різна історія, різні батьки, різні «що таке добре, а що таке погано». У чомусь ми відразу починаємо; на щось потрібні роки. ⠀Транслювати свободу або турботу; бажання змінити або змінитися; закривати гештальти дитинства або закривши їх, жити самостійної дорослим життям; бути правим або підтримуючим і т.

д. Ми постійно несвідомо робимо вибір. І вибір цей не про ставлення до нашої половини; а про те-що всередині виключно у нас ? ? ⠀як говорив Юнг: “зустріч двох особистостей подібна контакту 2х хімічних речовин: якщо є хоч найменша реакція, змінюються обидва елементи» ? ⠀ і весь цей свій новий склад себе — ми і передаємо далі нашим дітям.

Той самий circle of life, про який співав Елтон Джон в Королі Леві. ⠀І, як співається в одній з популярних нині пісень:»так мало смислів, де багато любові”. Так що, останнє слово завжди залишається за нею-адже прощає, підтримує і віддає саме вона; а не наша гординя, принципи і жалю про згаяне.
⠀Коли почався наш роман з Бородачем, він запитав мене: “яка пісня про люблю твоя улюблена?». І відповіла: “є класний репчик — олівець, що тобі треба для любові?” ? ⠀Минуло майже 9 років і мій вибір пісні не змінився. Так і живемо ❤️ ⠀як до сварок ставитеся?

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся