Настрій

Яка сильна сторона вашого характеру?

Можете відразу відповісти, яка сторона вашого характеру найсильніша? Сумніваєтеся? Багато думок відразу полізло? Давайте подивимося, що на це відповість #наталі_тест⠀розшифровки дуже розгорнуті ? ? ⠀ ? вибирайте зображення, яке вас найбільше приваблює ? ? ⠀ ? пишіть номер в коментарях ⤵️ ⠀ ? ставте жирнючий лайк ❤ ️ поділіться, схоже на правду?⠀1️ ⃣ ТИП – “керівник” зазвичай це люди, які мають схильність до керівної та організаторської діяльності ? для вас важливі соціально-значущі норми поведінки. Швидше за все ви хороший оратор. Домінувати-це про вас, тільки так ви відчуваєте власні межі.

⠀2️ ⃣ ТИП – “відповідальний виконавець” володіє багатьма рисами типу “Керівник”, проте в прийнятті відповідальних рішень часто присутні коливання. Ви більш орієнтовані на» вміння робити справу”, високий професіоналізм, володієте високим почуттям відповідальності і вимогливості до себе та інших, високо цінуєте правоту ? ? ⠀ з мінусів — схильні до соматичних захворювань нервового походження —як наслідок перенапруги. ⠀3️ ⃣ ТИП – “тривожно-недовірливий” характеризується різноманітністю здібностей і обдарованості – від тонких ручних навичок до літературної обдарованості.

Зазвичай людям даного типу тісно в рамках однієї професії, вони можуть поміняти її на абсолютно протилежну і несподівану, мати також хобі, яке по суті є другою професією ? ⠀ фізично не переносять безлад і бруд. Зазвичай конфліктують через це з іншими людьми. Відрізняються підвищеною вразливістю і часто сумніваються в собі.

Потребують м’якого підбадьорювання ? ⠀4️ ⃣ тип – «вчений “ці люди легко абстрагуються від реальності, володіють «концептуальним розумом«, відрізняються здатністю розробляти» на все” свої теорії ? зазвичай мають душевну рівновагу і раціонально продумують свою поведінку. ⠀5️ ⃣ ТИП – »інтуїтивний ” Люди цього типу володіють сильною чутливістю нервової системи, високою її виснаженістю. ⠀Легше працюють на переключаемости від однієї діяльності до іншої, зазвичай виступають “адвокатами меншини”, за яким стоять нові можливості.

⠀Мають підвищену чутливість до новизни. Альтруїстичні, часто проявляють турботу про інших, володіють хорошими ручними навичками і образною уявою, що дає можливість займатися технічними видами творчості. Зазвичай виробляють свої норми моралі, володіють внутрішнім самоконтролем, тобто вважають за краще самоконтроль, негативно реагуючи на посягання, що стосуються їх свободи.

⠀6 ТИП – ” винахідник, КОНСТРУКТОР, ХУДОЖНИК»⠀Часто зустрічається серед осіб з «технічної жилкою». Це люди, що володіють багатою уявою, просторовим баченням, часто займаються різними видами технічної, художньої та інтелектуальної творчості. Найчастіше інтравертовані, так само, як інтуїтивний тип, живуть власними моральними нормами, не сприймають ніяких впливів з боку, крім саме контролю.

Емоційні, одержимі власними оригінальними ідеями. ⠀7 ТИП – “емотивний” ⠀володіють підвищеним співпереживанням по відношенню до інших людей, важко переживають жорстокі кадри фільму, можуть надовго бути вибитими з колії і бути враженими від жорстоких подій. Болі і турботи інших людей знаходять у них участь, співпереживання і співчуття, на яке вони витрачають багато власної енергії, в результаті стає скрутною реалізація їх власних здібностей.

⠀8 Тип « ” нечутливий до переживань»⠀володіє протилежною тенденцією емотивному типу. Зазвичай не відчуває переживань інших людей або ставиться до них з неувагою і навіть підсилює тиск на людей. Якщо це хороший фахівець, то він може змусити інших робити те, що він вважає за потрібне.
Іноді для нього характерна “черствість”, яка, однак, допомагає досягати поставлених цілей і завдань.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся