Настрій

Гіпотиреоз психосоматика

Кілька постів тому під постом про гіпертиреоз багато писали: “оооо, це ж про мене, тільки у мене гіпотиреоз…

“⠀Давайте сьогодні розберемося що до чого. ⠀Фундаментально історія становлення особистості може бути таже, що і при гіпер функції щитовидної залози — найгостріша недолюбленность. ⠀Тільки, якщо при гіпертиреозі людина вибирає ключовою тактикою по життю-діяльність: заслужити любов, довести, що він її гідний.

То при гіпотиреозі-все це відбувається виключно в його фантазії. Тому і йде зниження рівня гормонів — енергії на реалізацію не потрібно️ ️ людям людям з гіпотиреозом властива заборона на агресію: коли у відповідь на свій гнів дитина отримує ще більший гнів, або на нього нанизують почуття провини. ⠀Імпульс, який по-хорошому повинен був вийти через голосовий апарат; енергія, яка повинна була змусити зімкнутися і розімкнутися наші голосові зв’язки для відтворення звуку — залишилися нереалізованим; агресія залишилася пригніченою ❌ ⠀ В результаті дитина розучується віддавати таку енергію, вона «осідає» в тілі.

У дорослому віці таким людям складно крикнути на весь голос – » до глибини ” не дістатися. ⠀Люди з гіпотиреозом живуть постійно відмовляючи собі в своїх бажаннях і потребах. У кар’єрі, відносинах, сімейному житті, заробітку, сексі — їх мрії в різних сферах життя фрустровані в пух і прах.

Від того ще важче повірити, що в житті насправді — є, заради чого ворушитися. Надії немає, інтересу немає, гормонів немає. ⠀Ендокринна психологія (так, і таке є 😎 ) володіє цікавою статистикою-даними недугою жінки страждають частіше чоловіків в 10 разів! ДЕ-СЯ-ТЬ!⠀Що в черговий раз доводить, на скільки ж нам з вами гостро важливо бути з собою в любові, надії і вірі.
Без цього, ми-жінки, розсипаємося. ⠀ ❓ Скажіть чесно, вірите, що ви людина унікальна? Гідний дуже багато чого?

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся