Настрій

Ранні ознаки психічних розладів.

Як визначити, чи є у вас проблеми? Або все, що відбувається з вами-не привід для занепокоєння?1. Порушення сну. Не можете заснути, по десять разів прокидаєтеся, постійно бачите кошмари, іноді один і той же сон, що повторюється раз по раз.

З’являється страх засипати, лягати в ліжко. Не можете заснути в темряві або в тиші. Протягом дня, як наслідок, з’являється відчуття втоми.

2. Погіршення настрою. Стан нещастя, постійні розчарування, розлади.

Вам здається, що нічого хорошого з вами більше не трапиться. Не радує те, що завжди сприймалося вами позитивно. Можливо, з’являються самознищувальні думки, бажання все кинути.

Але причина такого стану або не ясна, або несуттєва. 3. Відмова від діяльності.

Пропадає бажання спілкуватися з друзями, ходити на роботу або в магазин. При запущеному варіанті – ви не можете змусити себе встати з ліжка, вийти з дому навіть в разі гострої необхідності. 4.

Тривожність. Ви відчуваєте страх з незначних причин або зовсім без приводу. Відчуваєте панічні настрої, прискорене серцебиття, пітливість, головний біль.

Такі стани можуть виникати як кілька разів на день, так і раз на тиждень, але тривалий час. 5. Емоційний холод.

Байдужість і холодність до подій. Ви не чуєте і не відчуваєте інших людей, їх проблеми і емоції нічим не відгукуються. Можете розірвати відносини, віддалитися, так як на активний прояв емоцій немає ні сил, ні бажання.

6. Маячні ідеї. Ви можете бути абсолютно переконані, що це відбувається в реальності.

І не розумієте, чому рідні вас не підтримують. Наприклад, з’являється впевненість, що за вами стежать. Або що колеги на роботі змовилися, і вас сьогодні/завтра звільнять.
Або що ваш чоловік / ваша дружина вам зраджує кожен день. Ви можете навіть знаходити цьому докази, але вони існують тільки у вашій голові.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся