Квіти

Шикарний сорт пеларгонії-Бронзовий метелик

Оскільки я захоплююся пеларгоніями, вирішила знайомити читачів каналу з сортами цієї прекрасної рослини. А ті, хто вже не новачок у вирощуванні різних сортів пеларгоній можуть дати корисні поради щодо цих сортів. Адже кожен сорт-це щось особливе, дивовижне і прекрасне.

Скажи мені ще кілька років тому, що я буду захоплюватися вирощуванням цієї рослини, не повірила б. Адже я навіть не мала уявлення наскільки широкий діапазон різних сортів, наскільки вони бувають красиві. Адже ми раніше на підвіконнях, зазвичай в кухні, бачили в основному одні і ті ж сорти.

Тепер я знаю які сорти є в продажу у різних колекціонерів і приватних розплідниках. У магазинах теж продають різні вкорінені живці, але їм я довіряю менше. Є у мене і мрія придбати певні сорти.

Цього року мені це не вдалося. Про новий шикарний сорт я дізналася недавно, але на жаль, його немає зараз у продажу навіть у великих колекціонерів. А в одному приватному розпліднику, де я його нарешті знайшла, ціна на сьогодні 25 тисяч рублів за держак.

Про це сорті я як-небудь ще розповім. А сьогодні трохи про сорт Bronze Butterfly. У цій пеларгонії красиві не тільки квіти, але і листя – в центрі листочка є плямочка-метелик.

Назва сорту Bronze Butterfly (бронзова метелик) пов’язано саме з цією особливістю. метелик в центрі листа на сонці стає саме бронзовою. Квіти Рослини лососевого відтінку.

Bronze Butterfly. Причому відтінок може бути більш яскравим, якщо кущ добре освітлюється. Віночок квітки, як і інших стелларів-пеларгоній нагадує гвоздику.

Пелюстки полурассеченные. Квітка напівмахровий. Сорт добре кущиться.

Можна довго не робити обрізку. Нижче в галереї кілька фото цієї прекрасної пеларгонії. Натисніть на стрілку праворуч, щоб перегорнути фото.

1 of 4Bronze Butterfly. Цвіте при хороших умовах дуже рясно. У порівнянні з іншими стелларами воліє більше води.

Стеллары – зірчасті пеларгонії. Щоб кущ не був пухким і квітконоси не витягувалися сильно пеларгонію цього сорту рекомендується розміщувати в добре освітленому місці. Інакше вид у куща буде розвалений.

Цей сорт відмінно виглядає на клумбі. Готуємо свої пеларгонії до весняної висадки на клумбу вже зараз. Підбираємо сорти, черенкуем.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся