Квіти

Десять кращих розплідників троянд в сучасному світі

Добрий день, мій читач. Селекційна робота по виведенню нових сортів троянд в світі ведеться досить давно. Знамениті Розплідники працюють у багатьох країнах Європи і США, багато з них є сімейними підприємствами.

Троянда. (Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru)«Кордес» (W.

Kordes Söhne), Германіяпітомнік «Кордес і сини» сміливо можна назвати одним з найбільш довго існуючих підприємств по селекції троянд. Це сімейна справа розпочато в 1887 р, І ось уже кілька поколінь сім’ї займається селекцією і вирощуванням саджанців цих прекрасних квітів. Троянди, вирощені в “Кордес”, виведені в окремий клас — гібриди троянди кордезії (Hybrid Kordesii).

Вони мають гарну морозостійкість і рясним цвітінням. Гібриди цього розплідника отримують нагороди на міжнародних конкурсах. Наприклад, троянда сорту Айсберг отримала титул»улюблена троянда світу”.

» Тантау «(Rosen Tantau), Германіяетот розплідник отримав світову популярність на початку минулого століття і до теперішнього часу саджанці» Тантау ” широко продаються в багатьох країнах. Більшість троянд селекції “Тантау” цвіте практично все літо. Не заважають цвітінню навіть тривалі дощі і невисока температура.

Відрізняє ці гібриди і досить хороша зимостійкість. Найпопулярнішою в світі трояндою селекції “Тантау” стала чайно-гібридна Блек Меджік (Black Magic). “Девід Остін “(David Austin Roses Limited), Великобританіяанглійська компанія «троянди Девіда Остіна» існує з 1969 р і вже багато років займає верхні рядки рейтингу серед селекціонерів троянд в світі.

У міжнародному класифікаторі гібриди “Остін” виділені в окрему групу. Троянда. (Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki.

ru« “Англійські троянди», “остінкі” — часто саме так називають квіти розплідника. Їх характерною особливістю є поєднання стійкого і тривалого цвітіння саджанців сучасної селекції з красою махрових суцвіть старовинних англійських сортів. » Гійо ” (Roses Guillot), Франціяв 1867 р Жан-Батист Андре Гійо вивів першу чайно-гібридну троянду Ла Франс (La France), завдяки чому придбав титул батька троянд цього різновиду.

Історія ж існування розплідника відноситься до початку 19 століття. Будинок Гійо був постачальником троянд для імператорського будинку Росії до 1917 р представники династії Гійо продовжують сімейну справу і займаються селекцією, вирощуючи троянди, що відрізняються сильним ароматом, тривалим цвітінням і яскравими, великими бутонами. Троянда.

(Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru« ” Мейян “(Meilland International), Франціяфранцузький розплідник троянд «Мейян» теж є сімейним підприємством і ось вже більше 150 років не втрачає своєї популярності. У компанії працюють всі члени сім’ї.

Підприємством щорічно продається понад 12 мільйонів саджанців по всьому світу, експорт відбувається в 63 країни. Квіти селекції “Мейян «включені в» Зал слави троянд «Всесвітньої федерації товариств рожеводів і мають звання»улюбленої троянди світу”. Троянди Мейян здатні цвісти більше півроку і не вимагають обрізки.

До того ж, багато сортів здатні переносити морози до -35°, що робить їх надзвичайно популярними в країнах з морозними зимами. “Харкнесс «(Harkness Roses), Великобританіяпітомнік» Харкнесс” заснований в 1879 р в графстві Йоркшир братами Джоном і Робертом Харкнесс. Квіти селекції “Харкнесс” відрізняє особлива невибагливість, так як виведені нові сорти гібридизації диких троянд.

Це робить їх дуже популярними не тільки у досвідчених садівників, а й у тих, хто тільки почав займатися розведенням цих прекрасних квітів. “Ленс «(Louis Lens Roses), Бельгіярози розплідника» Ленс” відрізняє надзвичайно пишне цвітіння, так що часом під шапкою суцвіть не видно зелені пагонів. Вирощує цей розплідник в основному Мускусні троянди, що відрізняються характерним ароматом.

Квіти селекції» Ленс ” стійкі до хвороб, в тому числі до захворювання борошнистою росою і чорною плямистістю. “Орар” » Roseraies Orard), Франціявиведеніем нових сортів троянд в розпліднику “Орар” займаються з 50-х років минулого століття і за цей час робота розплідника набула великої популярності в світі. Селекційна робота спрямована на виведення сортів, що володіють неповторним стійким ароматом.

Гібриди “Орар” відрізняє також оригінальне забарвлення суцвіть, тривале цвітіння. “Джексон і Перкінс” (Jackson amp; Perkins) Сшавперші селекційну троянду Дороті Перкінс (Dorothy Perkins) розплідник, раніше спеціалізувався на ягідних культурах, представив на ринок в 1901 році. Ця плетиста троянда отримала нагороду від британського Королівського розоводческого товариства.

Вона досі прикрашає стіни королівського палацу у Віндзорі. Але в масовому ринку Дороті Перкінс давно не бере участь, так як не має стійкості до захворювань. Троянда.

(Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru) після участі у Всесвітній виставці в Нью-Йорку в 1939 р, компанія “Джексон і Перкінс” почала вперше в країні доставку і замовлення саджанців троянд поштою. У 1997 р.

була розроблена і організована продаж троянд через Інтернет. “Канадські троянди” (Canadian Roses), КанадаВ Канаді розоводству надано державний статус. Національна програма “зимостійкі канадські троянди” успішно працює, завдяки чому виведені гібриди, стійкі до екстремальних зимових температур.

Канадські троянди обходяться без додаткового укриття в зимовий період при температурах до -40°С при достатній висоті снігового покриву. Гібриди канадської селекції ділять на три серії: Кенедіан, Паркленд і Експлорер. Нові сорти троянд, стійкі до збудників хвороб і впливу низьких температур, активно поширюються по садах всієї планети, приносячи красу і радість в навколишній світ.
А ви знаєте правила вирощування троянд у відкритому грунті?Оригінал статті та інші матеріали, ви можете знайти на нашому сайті. Читайте також: Чому троянди корисно удобрювати звичайними пекарськими дріжджами?

Related posts

One Thought to “Десять кращих розплідників троянд в сучасному світі”

  1. Петро

    Ось тут https://release.com.ua теж багато корисної інформації для садівників.

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся