Квіти

В’юнкі троянди: догляд і Укриття на зиму

Добрий день, мій читач. Плетистим трояндам підвладне перетворити будь-яке непривабливе місце в красивий квітник, який наповнить повітря неймовірно тонким і ніжним ароматом. Щоб ваші троянди росли здоровими і добре цвіли, скористайтеся рекомендаціями по догляду, представленими в статті.

Троянда. (Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru) підживлення рослин і її сроківесной в кінці квітня-початку травня:Для удобрення землі під кущами знадобиться: аміачна селітра — близько 30 г на 1 кв.

м;гній перепрілий-3 кг на 1 кв. м. на початку червня: коров’ячий гній – 3 л добрива, розведеного в співвідношенні 1:10;калійна сіль — 10 г під кожен кущ;добриво «Суперфосфат» — 30-40 г;аміачна селітра — 10 г на 1 кв.

м. Після того як троянди зацвіли, удобрити землю під кожним кущем компостом і ще раз використовуйте всі перераховані вище засоби. Ранньою осінню: зола — 50-100 г під кожен кущ;добриво «Суперфосфат» – 40 г на 1 кв.

м;калійна сіль -15 г на 1 кв. м. Поліветі сорти троянд не люблять надмірний полив, але дефіциту вологи і пересихання грунту все ж слід уникати.

Оптимальним поливом вважається 1 раз в тиждень. Якщо ж літо видалося надто жарким і сухим, частоту поливу потрібно збільшити вдвічі. На один кущ знадобиться близько 10-ти літрів теплої води (в ідеалі дощової).

Поступово лийте воду під корінь, при цьому намагайтеся поливати не поспішаючи, щоб вода проникла на достатню глибину (прибл. 30 см). Це знизить ризик осідання грунту в області коренів.

Найбільш сприятливий час для поливу-Ранній Ранок. Троянда. (Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki.

ru) на наступний ранок після поливу можна провести неглибоке орання грунту, щоб забезпечити коріння необхідний доступ повітря. Намагайтеся слідувати правилу “золотої середини”: пересихання грунту може привести до зниження темпів росту рослини, і квіти на троянді стануть дуже дрібними. Надмірна вологість призводить до поширення грибкових захворювань і провокує дефіцит повітря.

В кінці серпня-початку вересня полив необхідно скоротити до 1 разу в 10-14 днів. З жовтня полив припиняють. Обрізка кущів троянд завдяки обрізку можна сформувати красиву крону.

Вона також сприяє рясному і тривалому цвітінню і підтримує рослину в здоровому стані. Зверніть увагу на такі нюанси:щоб не пошкодити рослину, інструмент для обрізки повинен бути максимально гострим. Зрізати пагони потрібно під нахилом, зріз повинен бути на рівні 4 мм над ниркою.

Ні в якому разі не пошкоджуйте нирки рослин. Вкорочувати сухі і перемерзлі стебла троянди необхідно до здорової тканини. Орієнтиром послужить Біла серцевина стебла.

Чахлі, мертві або недорозвинені пагони потрібно видаляти до самої основи, після цього їх потрібно спалити. Терміни обрізки кущів потрібно строго дотримуватися. Обрізка кущів.

(Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru) коли проводиться обрізка: весняна-кінець квітня-початок травня. Літня – протягом усього сезону, в міру необхідності.

Осіння-пізньої осені, до початку заморозків. Укриття кущів троянд на зимуукривать троянди потрібно після того, як почнуться стійкі морози від -5 до -7 градусів. Якщо зробити це раніше, рослина може випріти.

Надійний і перевірений метод-побудувати повітряно-сухе укриття, яке створюється за допомогою каркаса і утеплювального матеріалу. Температура всередині укриття залишається високою, а вологість не перевищує норму. Хід дій: для початку троянди потрібно зняти з опор і провести обрізку.

Потрібно знезаразити рослина, щоб запобігти розвитку захворювань. Для цього троянди обприскують 3% розчином мідного купоросу (30 г розчину на 1 л води). Покладіть шар хвойних дерев (гілля) під кущі, потім обережно нахиліть кущ, зверху покладіть ще один шар хвої.

Потім встановлюється каркас. Для цього підійдуть ящики або спеціальні загородження в формі щита. Вони накриваються поліетиленовою плівкою.

Під плівку потрібно покласти легкий лутрасил. Між трояндою і плівкою необхідно залишити відстань близько 20-ти см. укриття кущів лапнікомеслі перший спосіб здається вам занадто витратним і складним, існує і більш легкий метод.

Хід дій: гілки плетистой троянди щільно притисніть до землі. Підкладіть під них гілки хвойних дерев. Поверх троянд викладіть хвою і укутайте будь-яким нетканим матеріалом.

Закріпіть матеріал вантажем, наприклад камінням. Розкривати троянду можна в першій половині березня. Але якщо сніг на вулиці ще не розтанув, рекомендується почекати, поки грунт не відтане на 10-15 см.
виконуючи всі рекомендації по догляду, ви досягнете того, що ваші троянди будуть щороку радувати вас красивим цвітінням і приємним ароматом. А ви готуєте троянди до зими?Оригінал статті та інші матеріали, ви можете знайти на нашому сайті. Читайте також: Чому троянди корисно удобрювати звичайними пекарськими дріжджами?

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся