Квіти

Моє замовлення сортових колекційних пеларгоній

У мене ростуть різні Кімнатні рослини. Іноді я про них тут пишу. Є серед них і зовсім “не наші”, як наприклад, ноліна, Антуріум, орхідеї.

А ось пеларгонія була до недавнього часу одна тільки. Потім я купила на авито тюльпановідную пеларгонію. Але познайомившись зовсім випадково з деякими сортами цієї рослини я просто не змогла втриматися і вийшла на декількох колекціонерів цієї рослини і замовила собі ще живці деяких сортів.

Серед них Lilian Andrea, PAC Viva Rosita, April Snow, Patrica Andrea та ін Тут адже дуже важливо не тільки знайти якісний посадковий матеріал, але і щоб його правильно упакували для доставки. Поки ще тепло, так що я особливо не переживала з приводу декількох днів у дорозі моїх пеларгоній. Хоча ось уже зараз деякі колекціонери відмовляються відправляти живці через холод.

Я все ж вирішила купити живці пеларгонії в приватному розпліднику. Хоча знаю і інтернет-магазини де можна також купити цю рослину. Живці відправили на моє прохання компанією СДЕК.

В цілому вони йшли з Брянської області 5 днів. Але вони були дуже добре упаковані. І висихання, охолодження їм не загрожувало.

Все дійшло добре. А ось і вони. фото автора.

Живці в посилці. Ви бачите, що живці в стаканчику, в якому зверху пінопласт і марля. У стаканчиках смужка з написом назви сорту.

Стаканчик ще поміщений в картонну трубку і тому нічого не прим’ялося. Зверху над трубками з живцями ще папір був вкладений. Всі живці розміщені в картонній коробці.

фото автора. Живці в посилці. А це сімейка всіх надісланих живців.

фото автора. Прислані живці пеларгонії. До речі, ще й подаруночок вклали – держак герані courtney Watson.

Ось він. фото автора. Держак-подарунок.

У послику був перелік надісланих живців. Спосіб доставки посилки я вибрала сама. Так швидше і дбайливіше.

Хоча були й інші варіанти, наприклад, поштою. Я замовила розебудние пеларгонії і тюльпановідние. За ціною-прийнятна.

Перед покупкою цих сортів, подивилася ціни у інших колекціонерів і в магазинах. Якість хороша і ціна середня. Хотіла ще кілька сортів купити, але в тому розпліднику, на жаль, їх не було.

Подивлюся в інших, може знайду. А де ви купували пеларгонію сортову? Які Розплідники можете порекомендувати? Багато, звичайно, пеларгоній на ринках у бабусь. Але там адже в основному прості сорти і одні й ті ж.
У різних колекціонерів, ДО РЕЧІ, ціни різні можуть бути на один і той же сорт.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся