Звірі

Найменші кошенята народилися у Великобританії

Дівчина з Великобританії вважає, що її кішка народила найменших кошенят у світі, які вижили після пологів. Крихітні кошенята розміром з мишей народилися в будинку 30-річної Кірсті Фланн. Господиня і не підозрювала, що її кішка, російська блакитна Тампер Джипсі Мей, була вагітна поки тиждень тому у неї раптом не почалися перейми.

У кішки народилися два крихітних кошеня, що важать всього 25 г і 7, 5 см в довжину. Фото Kirsty Flann / SWNS. СОМС тих пір вони виросли до 10 см і важать всього 55 г – набагато менше, ніж середня вага тижневого кошеня, який становить 200 г.

найменшим котом в історії був Гімалайський кіт блю-пойнт, якого звали Тінкер Той. Кірсті сказала, що її пара набагато дрібніша, ніж всі інші смітники кошенят, яких вона успішно розводила раніше, і вона не може знайти жодних записів про те, що коли-небудь народжувалися живі кошенята меншого розміру. Кірсті: “я почала підозрювати, що вона вагітна, тільки за кілька днів до пологів, тому що я відчула, як молоко утворюється в її молочних залозах, коли гладила її.

Вона не збільшилася в розмірах і ніщо не видавало вагітності. Кошенята нормально складені, у них товсті животи і товсті лапки, але вони просто крихітні!”Фото Kirsty Flann / SWNS. СОМУ Кірсті все життя живуть російські блакитні кішки, і вона вже виростила кілька поколінь цих прекрасних тварин.

Кірсті сказала: “Тампер-домашня кішка, і їй взагалі не можна виходити на вулицю, тому її вагітність стала величезним сюрпризом. Вона весь час на виду, навіть ходить за мною в туалет! У мене таке відчуття, що вона вислизнула на вулицю, коли я спала, і повернулася, коли я ще не прокинулася». «У неї почалися сутички посеред ночі, коли вона лежала поруч зі мною на ліжку, і я прокинувся від її крику, і мені довелося бігти, щоб встигнути підкласти під неї поліетиленовий пакет! Мені доводилося гладити її весь час, поки вона народжувала, тому що, якщо я прибирала руку, вона починала гарчати».

Щоденник кошатніци: якщо чесно, кішка не дуже схожа на російську блакитну, але позиціонують її так в новинах. Фото Kirsty Flann / SWNS. Сомкірсті не спала більше трьох годин, втішаючи маму-кішку.

Кірсті сказала, що планує залишити одного кошеня собі, а іншого віддати члену сім’ї. У жодного з кошенят розміром з мишку ще немає Імен, оскільки вони ще не підросли, щоб розкрити свою справжню особистість, хоча один більший крикун, ніж інший. Сімейство тварин Кірсті розширилося, оскільки кошенята приєдналися до своєї мами-кішки Тампер, її п’ятирічної матері Тінкербелл, шестирічної бабусі Скайлар і семирічного кокер-пуделя Таллулі.

Фото Kirsty Flann / SWNS. СОМКристин додала « ” Тампер – блискуча мама, я думала, що мені доведеться звертатися до ветеринара і купувати кошенятам спеціальну суміш для годування, але Тампер їх ніколи не кидає». Подивимося якого розміру в результаті виростуть ці кошенята, адже іноді вони можуть народитися маленькими, але вирости в кішок нормального розміру! Можливо, що це наступні світові рекордсмени в номінації”найменша кішка в світі”.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся