Звірі

Реакція котів на сніг у селі

Це наша перша зима в селі. Буває, що в містах зима лише на календарі і максимум дощ зі снігом. Але цього року, на щастя, зима справжня.

Це дуже важливо для грунту і для природи в цілому. Що таке?За містом, як правило, завжди лежить сніг. Шлях недовго і небагато, але справжній сніг.

всі попередні роки котики бачили сніг лише за вікном, іноді, в сильний снігопад, сніжинки залітали всередину, але відразу танули. Котики лише спостерігали за химерними холодними пушинками. ЗимаЛюся ще малятком бачила сніг, в ту ніч, як ми її знайшли з песиком.

ЛотокМожет бути тому вона така безстрашна. Крокує для інших котів зима виявилася сюрпризом. звичка робити свої котячі справи на вулиці теж стала пов’язана зі снігом.

Копати землю і сніг-це різні речі. Лапи мерзнуть і хвіст. Шубкаколи все замерзло, Люся відважно продовжила гуляти на вулиці.

Вже не так довго, по стежках. Найчастіше вона сидить на підвіконні зовні або всередині і просто спостерігає. Культурно відпочиває, дихає свіжим повітрям.

Волошка, наприклад, уявив себе справжнім Сибірським котом. СнежкиОн розгулює по заметах не замислюючись. Іноді сяде просто в сніг і сидить.

Нещодавно прийшов додому як сніжок. Довга шерсть в бурульках, хвіст, замерзлі вуса. У нього пухнасті подушечки.

Напевно дійсно справа в породі. Лапки вовняні, так чому б не погуляти по заметах?Нещодавно ми з ним грали, я кидала йому сніжки, а він бігав і ловив, забавно перевіряючи їх лапкою. Але найцікавіша історія – це котяча королева Ліза.

не хоче, щоб сніг не визнає. Як тільки похолодало, то на прогулянки вона вважає за краще не ходити. Лоток теж тепер вдома, тому що мадам вважає, що лапи морозити нічого.

так забавно, кличеш її, вона начебто і хоче піти, лапу поставить на сніг і нявкає. Мені здається, у неї дуже чутливі лапки. На них зовсім немає вовни, подушечки дуже відкриті.

Ми навіть на стрижці кігтів зазвичай бачимо театральну сцену. Але нічого. Прийде весна і вона знову буде гуляти.

Так і сидить Зима для кішок-цікавий час. Я нарешті побачила котячу зимову шерстку, а коти дізналися що таке сніг. Головне, що у них є їжа, будинок, тепла грубка.

Для них зима і холод – це пригода, а не вимушений спосіб життя. Не кидайте котиків, особливо взимку їм не пережити місяці без їжі і тепла. Будьте добрішими.

Підвал-це краще, ніж нічого. Але теплий будинок і улюбленого господаря нічим не заміниш. Спасибі тим, хто підгодовує тварин, шукає їм турботливі руки або бере собі додому.

На печиВ моєму будинку так з’явилася Люся. Вдячніше кішки я ще не зустрічала. Не бійтеся, добро повертається втричі.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся