Звірі

Чому притулки просять дорогий корм?

Соромно зізнатися, але я не раз чула від знайомих незадоволені вигуки з приводу «списків бажань» для притулків для тварин. Сама я завжди мовчала з цього приводу. Справа в тому, що мені здається, коли не знаєш точно, краще мовчати ніж кидатися словами.

ДекорНедавно ми переїхали жити в село, соответсвенно коти теж. Раніше я купувала завжди силікагелевий наповнювач для котячого лотка. Тому-що він вбирає запахи і треба рідше міняти лоток.

Хоча я звичайно розуміла, що деревне набагато екологічніше. Так ось, приїхавши в село я зрозуміла, що перший час коти швидше за все будуть ходити в лоток за звичкою, а не відразу на вулицю. Так і сталося.

Гаразд в місті я все викидала на смітник, в в селі у нас контейнер за кілька кілометрів, а на ділянку в компост його не можна викидати. По дурості, а точніше через незнання точної дати переїзду, я купила ще в квартиру оптом мішок силікагелю. Витративши всього нічого постало питання, що з ним робити? У село везти безглуздо, а викидати шкода.

Оголошення друзі чомусь всі відмовилися і тоді я вирішила продати його в Інтернеті. Поставила низьку ціну, тому що мені треба було вирішувати оперативно. Буквально через пару годин подзвонила жінка і обіцяла приїхати.

Відмінно! Подумала я. я винесла мішок на вулицю і чекала, коли вона приїде. по розмові виявилося, що це активістка і Помічниця в притулку.

Вона шукає в Інтернеті дешеві наповнювачі, іграшки, залишки кормів і майже задарма скуповує і привозить в притулок. Звичайно я не взяла у неї грошей. Це був мій маленький внесок у допомогу котикам.

Вона все хотіла мені подяку оголосити від імені притулку, але я відмовилася. Адже справа ж в іншому. Я була так захоплена.

Людина не лінується і робить добрі справи. Молодець!У притулок Сама я, на жаль, не могла собі дозволити годувати своїх кішок кормами преміум класу. Але намагалася як могла.

У мене не було ніколи переконання, що кішок можна годувати зі столу або без розбору. Нет нет. Про здоров’я я завжди дбала.

Вже після переїзду в село мій кіт і кішка наїлися отрути, підсипаного сусідами. Дивом, Після тижнів крапельниць і уколів їх вдалося врятувати. Спасибі сільському ветеринару.

Але це не пройшло безслідно. Тепер їм необхідний тільки лікувальних корм. Довічно.

Дешевий він? Ні. Чи було дешево лікувати тварин? Ні. Так повернемося до питання, яке я задала на початку статті.

улюблені в притулку, в основному, нещасні, хворі тварини або вже здорові, але хроніки. Вони просто не можуть їсти дешевий корм. Відвідування ветеринара іноді коштує дорожче людського лікаря.

У тварин немає страховки. У них є тільки ми. Сумно, тому не засуджуйте притулки.

Вони не перепродують дорогі корми. Не забирають собі додому. Просто ті Хвостаті, які там мешкають не можуть інакше.

Вони також ходять в туалет, в який потрібен наповнювач і їм також потрібні ліки і таблетки від глистів. Будьте добрішими. Всім здоров’я.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся