Звірі

Як собака пронюхала про ще одного мешканця?

При переїзді на ПМЖ в село ми забрали всіх тварин, і моїх, і батьків. Правда у батьків був тільки кіт Буш, а у мене собака, три кішки і чотири шиншили. Моіно за моїх хвостатих ніхто особливо не переживав: жили великою компанією і на новому місці повинні були адаптуватися швидко, а ось за Буша побоювання були.

З’явився він у нас ще в комунальній квартирі тритижневим крихітним кошеням. Вигодовували з соски, вчили його навіть ходити і стрибати. Навіть на рентген довелося нести.

Він досі не вміє стрибати як кіт, встромляється лапами в підлогу. Завжди стоїть гуркіт по всій квартирі. Чудеса.

КрошкаНо коли так з перших днів життя дбаєш про когось, то він стає справжнім кото-дитиною. Природно, ми всі дуже хвилювалися. ЦАР лоткаТак ось, в перший переїзд він був ще молодий, а ми не знали про заспокійливі.

Тому через два тижні життя під ліжком кіт якось сам по собі освоївся. Набридло мабуть їсти, писати і спати під ліжком. Тепер же кіт був в іншій ситуації і в іншому віці, такого стресу йому було більше не можна.

Довелося думати як бути. Бушаперше, що ми вирішили, розділити їх “територіально«: мої оселилися на першому поверсі, де обробка ще не завершена, а Буша поселили на другий поверх в»апартаменти”. Кіт вже старенький, хворий.

При стресі проблеми з нирками починаються. Лікар порадив йому ліки купити заспокійливе, давали перед переїздом і на новому місці. Треба відзначити, що допомогло, через три тижні Буш освоївся.

Але ще плюсом було, що в будинку немає меблів, тому його ніщо не лякало. Плюс кімнату заповнили його лотками, іграшками, мисками, когтеточками. Весь котячий багаж приїхав разом з котом.

Кажуть, що для кішок дуже важливі звичні запахи. Та й тихо в селі. З вікна він бачить лише город і паркан.

Милуватися котуа моїй ватазі знадобилася всього тиждень, і було відчуття, що про старе житло вони вже забули. Мабуть гуляти на вулиці цікавіше, ніж тулитися в однушке. Вася радТак і живуть мої вовняні і Буш окремо.

У моїх роздолля – в гарну погоду цілий день на вулиці, а Буш під замком, тільки через вікна спостерігає за зовнішнім світом. Але з часом собака “пронюхала”, що в будинку є ще один мешканець. Варто було спуститися вниз, як вона підбігає, обнюхує, дивиться питально: а кого це Ви там гладили? І тепер, у що б то не стало, хоче пробратися на другий поверх.

Хто там?Ми» оборону ” тримаємо, але завжди треба бути на чеку, навряд чи це знайомство сподобається сусідові з другого поверху. Він собак тільки у ветеринара бачив і не був від них в захваті. Та й зайвий стрес йому ні до чого.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся