Побут

Як замінити пральний порошок?

Порошки та гелі є найбільш популярними миючими засобами. Вибір величезний: виробники перевершують один одного у створенні все більш якісних миючих засобів, що мають ефективний ефект. Вони видаляють стійкі плями, захищають колір та якість тканин та дають їм чудовий аромат. На жаль, деякі з них можуть викликати алергічні реакції, такі як висипання, свербіж, сухість шкіри та запалення. У цьому випадку варто звернутися до натуральних миючих засобів, які мають аналогічну дію, але не завдають шкоди здоров’ю. Крім того, ми запропонуємо, що робити за відсутності прального порошку. Такі самі цікаві поради ви знайдете за цим посиланням https://flexi.com.ua/?cat=12.

Миючі засоби для прання

Миючі засоби для прання є сумішшю хімічних речовин, до складу яких входять поверхнево-активні речовини, пом’якшувачі води, ферменти і відбілювачі. Крім того, більшість з нас також використовують пом’якшувачі тканини, які містять парфумерні композиції та інгредієнти, що знижують статичну електрику. Така хімічна суміш не завжди служить текстилю (особливо якщо ним зловживають). Крім того, вони негативно впливають на чутливу шкіру, тому часто можуть викликати подразнення. Ось чому варто знайти альтернативу гелям, порошкам чи капсулам, які є абсолютно натуральними та безпечними.

Як замінити пральний порошок?

Мило

Ви можете замінити провідні пральні порошки сірим милом. Більшість його типів ґрунтуються на натуральній композиції, яка не викликає алергії. Мило хорошої якості також має асептичний ефект, тому цей метод рекомендується людям, які страждають на шкірну алергію. Він відмінно підходить для миття рук – просто змочіть його в одязі та сполосніть у теплій воді. Ніщо не заважає вам використовувати їх у пральній машині. Просто протріть шматочок мила на тертці з дрібними осередками і вилийте в дозатор порошку.

Харчова сода

Харчова сода відома як натуральний очисник. Невелика кількість, що наливається в пральну машину, подолає важкі плями, навіть від втирання вина, крові або трав’яного соку в тканину. Сода також чудово підходить для замочування тканин заздалегідь. Ідеально підходить не тільки для квітів, а й для прання білого. Він захищає колір білої тканини, видаляє знебарвлення, відкладення, а також стійкі жовті плями під руками.

Оцет

Оцет – найкращий союзник нашого одягу. Хоча його запах може бути стримуючим фактором, він має переваги, які повинні призвести до заміни прального порошку. Насамперед, він підходить для відбілювання та видалення складних плям. Крім того, він пом’якшує тканини, тому відмінно підходить для прання рушників: завдяки їм вони знову стають пухнастими та краще вбирають воду. Крім того, в ньому встановлена ​​відмінна пральна машина – достатньо налити в барабан цілу пляшку оцту, вибрати цикл прання за високої температури і включити машину. Ця процедура видаляє відкладення всередині барабана та вирівняє камінь.

Як замінити пральний порошок?

Екстрене прання

Якщо на тканині утворилася свіжа пляма, найкраще відразу її позбутися. А якщо у вас немає прального порошку під рукою? Є багато замін, але жодна з них не підходить для використання у пральній машині. Найкраще відразу замочити тканину в мисці. При появі плям від крові чи вина найкраще зробити це у холодній воді та почекати кілька годин. Інші забруднення, особливо жирні, можна розчинити у теплій воді з додаванням мила, гелю для душу, шампуню або рідини для миття посуду.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся