Побут

Що я повинна батькам і чому?

Добрий день! Питання про батьків. Ви дійсно вважаєте, що діти батькам повинні? Чому? Я з одного боку начебто відчуваю, що повинна, але з іншого – не хочу-не хочу-не хочу нічого бути повинна. Я в 17 років звалила з дому.

Всі 17 років до цього тато зі мною не розмовляв (крім випадкових окриків) і не торкався взагалі. Ніяких обнімань, ніякої участі в моєму житті. Такий ось суворий характер.

Тобто він взагалі не вважав, що щось винен. Ну і бог з ним, здавалося б. Хоч не бив.

За навчання мою в МГУ 5 років платила мама, за гуртожиток-мама, за знімну квартиру-мама, поки я роботу шукала. За п’ять років психотерапії-мама. Любила-гладила-вислуховувала мене теж мама, природно.

Тепер я поїхала в Європу. І ось мені цікаво – я що, повинна перевозити батьків теж? Батьки старіють..

. На маму я згодна, а ось тата якось не хочеться. Я, можна сказати, тільки недавно вилікувалася.

І що, все знову по новій? Навіщо він мені тут? Я ж начебто для цього і їхала подалі, щоб більше його не бачити. Але вони сподіваються. Плани якісь з’являються, особливо у тата.

Він взагалі 30 років сидів на маминій шиї, а тепер, мабуть, розраховує на мою. І що, я тепер повинна? Щось я не згодна. Ось взагалі.

Сил на те, щоб сказати “Мама нехай приїжджає, а тата бачити не можу” я поки не накопичила. Тим більше що на поверхні у нас же ідеальна сім’я, повний комплект батьків. І взагалі, чому той факт, що мама вчасно не розлучилася, тепер відгукується мені – і я, виходить, буду фактично їх “розводити” і змушувати маму вибирати між чоловіком і дитиною?Так, тобто питань два: чи повинна я своєму татові? і якщо так, то що.

І чи маю я право кликати в гості тільки маму? і де взяти сили на скандал:)давайте почнемо з того, що ваші батьки ще не в тому віці, коли їм потрібен нагляд і догляд. Перевозити їх до себе-це ще довго буде для вас питанням вільного вибору. Кликати в гості Ви маєте право кого завгодно і в будь-якому складі.

Що набрехати, щоб ніхто не образився, це ви і самі придумаєте. Жити з вашим батьком чи ні, це вирішує ваша мама. Вас це взагалі не стосується, це її справа.

Хоча якщо у неї буде куди піти (наприклад, до вас), це може вплинути на її рішення. Може, вона все життя мріяла, та нікуди було, хіба мало. Я не думаю, що ви щось винні вашому батькові, поки він здоровий і не голодує.

Поки що ця справа добровільна. Якщо мама не поїде без тата-значить, мама залишиться з татом. Дочка виросла і поїхала, а батьки залишилися вдома – це абсолютно нормальна ситуація.
Дочка зуміла виїхати і вивезла всю сім’ю – це про війну і окупацію. У мирний час вимагати від дочки такого подвигу не має права ніхто.

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся