Квіти

П’ять відмінних “заступників” петунії

Добрий день, мій читач. Представляємо вашій увазі п’ять невимогливих до догляду рослин, які можуть за своєю красою змагатися з петунією. Петунія.

(Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru) пеларгонія щитовидна (плющелістная)це чудове багаторічна рослина має листя, які схожі на листя плюща. Прекрасно себе почуває в кашпо і контейнерах.

Квітки у пеларгонії зібрані в суцвіття і бувають найрізноманітніших відтінків. Цвітіння відбувається довго. Вирощувати цю рослину можна з насіння і живців, але в разі розмноження живцями пеларгонія зацвіте раніше.

Пеларгонія щитовидна. (Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru) ця квітка віддає перевагу легкий і родючий грунт.

Він дуже чутливий до поливу. Погано переносить як посуху, так і перезволоження. Але надлишку води боїться більше.

Тому в горщику або кашпо необхідно зробити хороший дренаж. Важливо! Не можна проводити обприскування або миття пеларгонії. Це може стати причиною загнивання листя.

Пеларгонію в період цвітіння рекомендується підгодовувати кожні 10-14 днів калійно-фосфорним добривом. Так як вона привезена свого часу з Африки, то досить добре відчуває себе на відкритому сонці. Але при спеці вище 30 градусів радимо перенести її в притінене місце.

У холодну пору року пеларгонію слід тримати в приміщенні при 14-15 °С, підгодовувати і поливати не частіше 1 разу на місяць. Бальзамін ампельнийв народі його називають Ванька мокрий і Вогник. Має величезну шапку з білих, рожевих або червоних квітів.

Цвіте з червня і до перших заморозків. Якщо рослина перенести взимку в приміщення, то воно продовжить цвісти. Бальзамін.

(Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki. ru) віддає перевагу півтіні. Розмножується насінням і живцями.

Порада! Для того щоб квітка пишно цвів, садіть його в горщик невеликого розміру. Якщо горщик йому затісний, то буде мало зелені, але багато квіток. У великому-навпаки.

Бальзаміну під час цвітіння потрібна додаткова підгодівля раз в два тижні у вигляді добрива для квітучих рослин. Найвразливіше місце в догляді за ним-це полив. За вологістю землі потрібно регулярно стежити і не давати їй пересихати.

У занадто суху погоду рекомендується обприскувати рослину. Фуксія ампельна дуже красива рослина з незвичайними квітками різного забарвлення. Цвіте непристойно довго-з травня по жовтень.

У фуксії теж є певні нюанси в догляді: верхній шар землі не повинен пересихати;любить півтінь;необхідна обрізка — навесні для надання форми рослині вкорочують його стебла на одну третину, а протягом сезону прищипують пагони для того, щоб кущ був пишніше;чуйна на підгодівлю будь-яким добривом для квітучих рослин. З вересня підгодовування припиняють і готують рослину до зимового відпочинку. Найбільш просто Фуксія розмножується за допомогою живців.

Калібрахоацветок дуже схожий на петунію. Але у них є відмінності. У калібрахоа: розмір квіточок набагато менше, до 3 см;листя вузькі і дрібніше, ніж у петунії;стебло майже завжди задерев’янілий.

Ця рослина має дуже довгі стебла (до 1, 5-2 м). Вимоги до догляду у калібрахоа схожі з вимогами петунії:віддає перевагу сонячному місцю, але без прямого попадання;боїться протягів;краще росте на легкому грунті з хорошим дренажем;вітає періодичне обприскування;чуйна до щотижневого удобрення землі. Порада! Для активізації більш пишного цвітіння її, як і петунію, слід обрізати.

Обов’язково потрібно видаляти засохлі квітки. А приблизно в липні рекомендується обрізати близько половини довжини стебел. Це простимулює цвітіння майже до заморозків.

Вирощують цю рослину з живців. Вербенаетот квітка багато хто знає. Але мало хто знайомий з її ампельної різновидом.

Вербена не боїться сонця. До поливу досить вимоглива. Перелив може привести до захворювання рослини, а висихання — до втрати декоративності.

Тому рекомендується поливати його частіше, але потроху. Вербена. (Фото використовується за стандартною Ліцензією © ogorodnye-shpargalki.

ru) порада! Для зменшення випаровування вологи з поверхні Землі можна використовувати мульчу з волокна кокоса або моху. Дуже добре реагує на підгодівлю, що містить калій, марганець і фосфор. У вербени обов’язково слід видаляти висохлі пагони і суцвіття.

Найкраще розмноження відбувається живцюванням. Якщо у вас взагалі немає часу на догляд за квітами — посадіть настурцію. А ви знаєте, що ще можна посадити на дачі замість петунії?Оригінал статті та інші матеріали, ви можете знайти на нашому сайті.
Читайте також: щеплення винограду навесні: необхідні умови і техніки проведення процедури

Related posts

Leave a Comment

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.
Погоджуюся